Prosto z mostu - Prosto z mostu 28.04.2021 Maria Małgorzata Janyska

Opis odcinka

<p>Maria Małgorzata Janyska, poseł na Sejm RP, Koalicja Obywatelska odpowiadała na pytania, czy PO, nazywająca się najbardziej proeuropejską partią w Sejmie, zagłosuje przeciwko Europejskiemu Planowi Odbudowy po pandemii? Dlaczego opozycja nie potrafiła się porozumieć w sprawie wspólnych warunków, które rządzący powinni wprowadzić do Krajowego Planu Odbudowy? Czy PO zawiodła jako partia mieniąca się być liderem opozycji? Czy Lewica zagrała PO na nosie?</p>

Opis odcinka

Maria Małgorzata Janyska, poseł na Sejm RP, Koalicja Obywatelska odpowiadała na pytania, czy PO, nazywająca się najbardziej proeuropejską partią w Sejmie, zagłosuje przeciwko Europejskiemu Planowi Odbudowy po pandemii? Dlaczego opozycja nie potrafiła się porozumieć w sprawie wspólnych warunków, które rządzący powinni wprowadzić do Krajowego Planu Odbudowy? Czy PO zawiodła jako partia mieniąca się być liderem opozycji? Czy Lewica zagrała PO na nosie?

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.