Prosto z mostu - Prosto z mostu 12.05.2021 Krzysztof Paszyk

Opis odcinka

<p>Krzysztof Paszyk, poseł na Sejm RP, Polskie Stronnictwo Ludowe odpowiada na pytania: Jakie warunki postawione przez PSL spełniło Prawo i Sprawiedliwość aby uzyskać głos m.in. Krzysztofa Paszyka za Krajowym Planem Odbudowy? Czy głosowanie na tą ustawą w Sejmie pokazało, że głównym rozgrywającym w opozycji jest Jarosław Kaczyński? Czy PSL jest gotowe wystartować wspólnie do Sejmu z Porozumieniem Jarosława Gowina? Czy w ogóle możliwy jest rząd techniczny opozycji? Czy PSL blisko do projektu Chadecji Polskiej? Kiedy w końcu PSL złoży do Sejmu zapowiadany w wyborach projekt ustawy w sprawie „Dnia referendalnego”?</p>

Opis odcinka

Krzysztof Paszyk, poseł na Sejm RP, Polskie Stronnictwo Ludowe odpowiada na pytania: Jakie warunki postawione przez PSL spełniło Prawo i Sprawiedliwość aby uzyskać głos m.in. Krzysztofa Paszyka za Krajowym Planem Odbudowy? Czy głosowanie na tą ustawą w Sejmie pokazało, że głównym rozgrywającym w opozycji jest Jarosław Kaczyński? Czy PSL jest gotowe wystartować wspólnie do Sejmu z Porozumieniem Jarosława Gowina? Czy w ogóle możliwy jest rząd techniczny opozycji? Czy PSL blisko do projektu Chadecji Polskiej? Kiedy w końcu PSL złoży do Sejmu zapowiadany w wyborach projekt ustawy w sprawie „Dnia referendalnego”?

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.