Prosto z mostu - Prosto z mostu 19.05.2021 Jacek Bogusławski

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego, Platforma Obywatelska odpowiadał na pytania czy po wielkopolskich drogach dobrze się jeździ? Czy pieniądze, które są przeznaczane na budowę czy remonty dróg są wystarczające? Czy na budowę obwodnicy Trzcianki planowane jest pozyskanie pieniędzy z funduszy unijnych lub rządowych? Jacek Bogusławski odpowiadał również na pytania dotyczące terminu otwarcia nowego oddziału chemioterapii w pilskim szpitalu, inwestycji współfinansowanej przez Urząd Marszałkowski oraz projektu „Szatnia na medal”. Skomentował również obecną sytuację w Platformie Obywatelskiej i rolę przewodniczącego Borysa Budki.</p>

Opis odcinka

Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego, Platforma Obywatelska odpowiadał na pytania czy po wielkopolskich drogach dobrze się jeździ? Czy pieniądze, które są przeznaczane na budowę czy remonty dróg są wystarczające? Czy na budowę obwodnicy Trzcianki planowane jest pozyskanie pieniędzy z funduszy unijnych lub rządowych? Jacek Bogusławski odpowiadał również na pytania dotyczące terminu otwarcia nowego oddziału chemioterapii w pilskim szpitalu, inwestycji współfinansowanej przez Urząd Marszałkowski oraz projektu „Szatnia na medal”. Skomentował również obecną sytuację w Platformie Obywatelskiej i rolę przewodniczącego Borysa Budki.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.