Prosto z mostu - Prosto z mostu 19.05.2021 Jacek Bogusławski

Opis odcinka

<p>Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego, Platforma Obywatelska odpowiadał na pytania czy po wielkopolskich drogach dobrze się jeździ? Czy pieniądze, które są przeznaczane na budowę czy remonty dróg są wystarczające? Czy na budowę obwodnicy Trzcianki planowane jest pozyskanie pieniędzy z funduszy unijnych lub rządowych? Jacek Bogusławski odpowiadał również na pytania dotyczące terminu otwarcia nowego oddziału chemioterapii w pilskim szpitalu, inwestycji współfinansowanej przez Urząd Marszałkowski oraz projektu „Szatnia na medal”. Skomentował również obecną sytuację w Platformie Obywatelskiej i rolę przewodniczącego Borysa Budki.</p>

Opis odcinka

Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego, Platforma Obywatelska odpowiadał na pytania czy po wielkopolskich drogach dobrze się jeździ? Czy pieniądze, które są przeznaczane na budowę czy remonty dróg są wystarczające? Czy na budowę obwodnicy Trzcianki planowane jest pozyskanie pieniędzy z funduszy unijnych lub rządowych? Jacek Bogusławski odpowiadał również na pytania dotyczące terminu otwarcia nowego oddziału chemioterapii w pilskim szpitalu, inwestycji współfinansowanej przez Urząd Marszałkowski oraz projektu „Szatnia na medal”. Skomentował również obecną sytuację w Platformie Obywatelskiej i rolę przewodniczącego Borysa Budki.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.