Prosto z mostu - Prosto z mostu 26.05.2021 Jarosław Gowin

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Jarosław Gowin, wicepremier (minister rozwoju, pracy i technologii, Porozumienie) odpowiadał na pytania dotyczące sytuacji polskich przedsiębiorców w czasie pandemii koronawirusa. Był pytany również o zwiększenie obciążeń podatkowych dla niektórych przedsiębiorców oraz czy jeśli postulaty Porozumienia dotyczące „ulgi Gowina” nie zyskają akceptacji w rządzenie, to czy Porozumienie z tego rządu wyjdzie. Nadto jak rząd zamierza zrekompensować samorządom terytorialnym utratę wpływów z podatków w przypadku ich obniżenia 18 mln Polaków. Wicepremier wskazał również dlaczego Porozumienie rekomenduje jako kandydata na Rzecznika Praw Obywatelskich prof. Marka Konopczyńskiego oraz czy ta kandydatura zyska poparcie Jarosława Kaczyńskiego. Oprócz Jarosław Gowin odpowiedział czy jego zdaniem rewolta Adama Bielana w Porozumieniu to samodzielnie działanie czy inspirowane przez Jarosława Kaczyńskiego.</p>

Opis odcinka

Jarosław Gowin, wicepremier (minister rozwoju, pracy i technologii, Porozumienie) odpowiadał na pytania dotyczące sytuacji polskich przedsiębiorców w czasie pandemii koronawirusa. Był pytany również o zwiększenie obciążeń podatkowych dla niektórych przedsiębiorców oraz czy jeśli postulaty Porozumienia dotyczące „ulgi Gowina” nie zyskają akceptacji w rządzenie, to czy Porozumienie z tego rządu wyjdzie. Nadto jak rząd zamierza zrekompensować samorządom terytorialnym utratę wpływów z podatków w przypadku ich obniżenia 18 mln Polaków. Wicepremier wskazał również dlaczego Porozumienie rekomenduje jako kandydata na Rzecznika Praw Obywatelskich prof. Marka Konopczyńskiego oraz czy ta kandydatura zyska poparcie Jarosława Kaczyńskiego. Oprócz Jarosław Gowin odpowiedział czy jego zdaniem rewolta Adama Bielana w Porozumieniu to samodzielnie działanie czy inspirowane przez Jarosława Kaczyńskiego.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.