Prosto z mostu - Prosto z mostu 02.06.2021 Jacek Gursz

Opis odcinka

<p>Jacek Gursz, burmistrz Chodzieży i jednocześnie przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolskich tłumaczył dlaczego, jego zdaniem, Krajowy Plan Odbudowy i Polski Ład odbiją się na finansach samorządów. Czy samorządy stracą? Pytany był również o zmiany subwencji oświatowej. Oprócz tego czy jego zdaniem Borys Budka to dobry lider PO? Czy podoba mu się projekt polityczny Polska 2050 i czy zamierza startować w wyborach parlamentarnych.</p>

Opis odcinka

Jacek Gursz, burmistrz Chodzieży i jednocześnie przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolskich tłumaczył dlaczego, jego zdaniem, Krajowy Plan Odbudowy i Polski Ład odbiją się na finansach samorządów. Czy samorządy stracą? Pytany był również o zmiany subwencji oświatowej. Oprócz tego czy jego zdaniem Borys Budka to dobry lider PO? Czy podoba mu się projekt polityczny Polska 2050 i czy zamierza startować w wyborach parlamentarnych.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.