Prosto z mostu - Prosto z mostu 20.10.2021 Janusz Kaźmierczak

Opis odcinka

<p>W przeddzień Międzynarodowego Dnia Mediacji rozmawialiśmy z Januszek Kaźmierczakiem, mediatorem i trenerem mediacji o tym czym właściwie jest mediacja, w jakich sprawach można zwrócić się o mediacje, jak je rozpocząć i gdzie szukać mediatora, jak przebiega mediacja, ile trwa oraz co się dzieje gdy dojdzie do zawarcia ugody. Nadto Janusz Kaźmierczak był pytany czy polska klasa polityczna potrzebuje mediatora.<br></p>

Opis odcinka

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Mediacji rozmawialiśmy z Januszek Kaźmierczakiem, mediatorem i trenerem mediacji o tym czym właściwie jest mediacja, w jakich sprawach można zwrócić się o mediacje, jak je rozpocząć i gdzie szukać mediatora, jak przebiega mediacja, ile trwa oraz co się dzieje gdy dojdzie do zawarcia ugody. Nadto Janusz Kaźmierczak był pytany czy polska klasa polityczna potrzebuje mediatora.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.