Prosto z mostu - Prosto z mostu 20.10.2021 Janusz Kaźmierczak

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>W przeddzień Międzynarodowego Dnia Mediacji rozmawialiśmy z Januszek Kaźmierczakiem, mediatorem i trenerem mediacji o tym czym właściwie jest mediacja, w jakich sprawach można zwrócić się o mediacje, jak je rozpocząć i gdzie szukać mediatora, jak przebiega mediacja, ile trwa oraz co się dzieje gdy dojdzie do zawarcia ugody. Nadto Janusz Kaźmierczak był pytany czy polska klasa polityczna potrzebuje mediatora.<br></p>

Opis odcinka

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Mediacji rozmawialiśmy z Januszek Kaźmierczakiem, mediatorem i trenerem mediacji o tym czym właściwie jest mediacja, w jakich sprawach można zwrócić się o mediacje, jak je rozpocząć i gdzie szukać mediatora, jak przebiega mediacja, ile trwa oraz co się dzieje gdy dojdzie do zawarcia ugody. Nadto Janusz Kaźmierczak był pytany czy polska klasa polityczna potrzebuje mediatora.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.