Prosto z mostu - Prosto z mostu 03.11.2021 Adam Szejnfeld

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Adam Szejnfeld, senator z Koalicji Obywatelskiej odpowiadał na pytania dotyczące ustaw podatkowych Polskiego Ładu, głosowaniu, a właściwie braku udziału w głosowaniu części opozycji nad podniesieniem podatku akcyzowego. Senatora zapytaliśmy również o to dlaczego politycy PO głosują przeciwko przyjęciu do prac w komisji ustawy Stop LGBT zakazującej m.in. parad równości, powołując się na prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów, a z drugiej strony przyklaskują zakazowi Marszu Niepodległości. Czy wolność jest wolność demonstrowania, ale tylko poglądów słusznych? Zapytaliśmy także o to jakie znaczenie w wyborach w PO miały porażki kandydatów w woj. pomorskim i dolnośląskim popieranych przez Donalda Tuska, a także o uchwaloną przez Senat ustawę ustanawiającą datę wybuchu Powstania Wielkopolskiego świętem państwowym.</p>

Opis odcinka

Adam Szejnfeld, senator z Koalicji Obywatelskiej odpowiadał na pytania dotyczące ustaw podatkowych Polskiego Ładu, głosowaniu, a właściwie braku udziału w głosowaniu części opozycji nad podniesieniem podatku akcyzowego. Senatora zapytaliśmy również o to dlaczego politycy PO głosują przeciwko przyjęciu do prac w komisji ustawy Stop LGBT zakazującej m.in. parad równości, powołując się na prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów, a z drugiej strony przyklaskują zakazowi Marszu Niepodległości. Czy wolność jest wolność demonstrowania, ale tylko poglądów słusznych? Zapytaliśmy także o to jakie znaczenie w wyborach w PO miały porażki kandydatów w woj. pomorskim i dolnośląskim popieranych przez Donalda Tuska, a także o uchwaloną przez Senat ustawę ustanawiającą datę wybuchu Powstania Wielkopolskiego świętem państwowym.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.