Prosto z mostu - Prosto z mostu 08.12.2021 Krzysztof Czarnecki

Opis odcinka

<p>Posła Krzysztofa Czarneckiego zapytaliśmy m.in. o propozycję Lewicy dotyczącą wprowadzenia szczepień obowiązkowych, o politykę informacyjną rządu dotyczącą pandemii. Nie zabrakło również pytań o możliwe odwołanie z funkcji wiceministra sportu Łukasza Mejzy oraz o raport Szlachetnej Paczki, z którego wynika, że w ostatnim roku przybyło w Polsce 400 tys. osób żyjących poniżej granicy ubóstwa. Poseł Prawa i Sprawiedliwości odniósł się również do najnowszego sondażu, z którego wynika że 77,2% Polaków źle lub bardzo źle ocenia reformy wymiaru sprawiedliwości, proponowane i wprowadzane przez ministra Zbigniewa Ziobrę.<br></p>

Opis odcinka

Posła Krzysztofa Czarneckiego zapytaliśmy m.in. o propozycję Lewicy dotyczącą wprowadzenia szczepień obowiązkowych, o politykę informacyjną rządu dotyczącą pandemii. Nie zabrakło również pytań o możliwe odwołanie z funkcji wiceministra sportu Łukasza Mejzy oraz o raport Szlachetnej Paczki, z którego wynika, że w ostatnim roku przybyło w Polsce 400 tys. osób żyjących poniżej granicy ubóstwa. Poseł Prawa i Sprawiedliwości odniósł się również do najnowszego sondażu, z którego wynika że 77,2% Polaków źle lub bardzo źle ocenia reformy wymiaru sprawiedliwości, proponowane i wprowadzane przez ministra Zbigniewa Ziobrę.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.