Prosto z mostu - Prosto z mostu 22.12.2021 Edi Andradina

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Edi Andradina to były piłkarz, który grał w Brazylii, Japonii, Rosji i od 2004 roku w Polsce. W Ekstraklasie rozegrał 186 meczów, strzelając 45 bramek. Ediego zapytaliśmy m.in. o to jak święta Bożego Narodzenia obchodzi się z Brazylii, Japonii, Rosji oraz w Polsce. Jakie są różnice, a jakie podobieństwa. Pytaliśmy także o najnowszą książkę „Edi. Polski Brazylijczyk. Historia Ediego Andradiny”.<br></p>

Opis odcinka

Edi Andradina to były piłkarz, który grał w Brazylii, Japonii, Rosji i od 2004 roku w Polsce. W Ekstraklasie rozegrał 186 meczów, strzelając 45 bramek. Ediego zapytaliśmy m.in. o to jak święta Bożego Narodzenia obchodzi się z Brazylii, Japonii, Rosji oraz w Polsce. Jakie są różnice, a jakie podobieństwa. Pytaliśmy także o najnowszą książkę „Edi. Polski Brazylijczyk. Historia Ediego Andradiny”.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.