Prosto z mostu - Prosto z mostu 19.01.2022 Jarosław Maciejewski

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Naszego dzisiejszego gościa - Jarosława Maciejewski, radnego województwa wielkopolskiego, Polskie Stronnictwo Ludowe zapytaliśmy m.in. o wydatki inwestycyjne budżetu samorządu województwa wielkopolskiego. Dlaczego wśród kluczowych inwestycji drogowych nie ma dróg w powiecie złotowskim, pilskim czy chodzieskim? Kiedy dokończona zostanie budowa szpitala dziecięcego w Poznaniu? Jarosław Maciejewski odpowiadał również na pytania dotyczące braku przekazania pieniędzy na budowę Muzeum Powstania Wielkopolskiego czy nierównomiernego rozwoju województwa. Członek PSL zapytany został również o wybór Waldemara Pawlaka na szefa rady naczelnej partii – czy jest to przeciwwaga do obecnego prezesa Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz czy to nie zwrot w stronę możliwej współpracy z Prawem i Sprawiedliwością.</p>

Opis odcinka

Naszego dzisiejszego gościa - Jarosława Maciejewski, radnego województwa wielkopolskiego, Polskie Stronnictwo Ludowe zapytaliśmy m.in. o wydatki inwestycyjne budżetu samorządu województwa wielkopolskiego. Dlaczego wśród kluczowych inwestycji drogowych nie ma dróg w powiecie złotowskim, pilskim czy chodzieskim? Kiedy dokończona zostanie budowa szpitala dziecięcego w Poznaniu? Jarosław Maciejewski odpowiadał również na pytania dotyczące braku przekazania pieniędzy na budowę Muzeum Powstania Wielkopolskiego czy nierównomiernego rozwoju województwa. Członek PSL zapytany został również o wybór Waldemara Pawlaka na szefa rady naczelnej partii – czy jest to przeciwwaga do obecnego prezesa Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz czy to nie zwrot w stronę możliwej współpracy z Prawem i Sprawiedliwością.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.