Prosto z mostu - Prosto z mostu 02.02.2022 Adam Bogrycewicz

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Adama Bogrycewicza, radnego województwa wielkopolskiego z Prawa i Sprawiedliwości zapytaliśmy o budżet województwa wielkopolskiego na rok 2022. Dlaczego głosował przeciwko uchwaleniu tego budżetu? Co jego zdaniem w tym budżecie brakuje i jakie poprawki składali radni Prawa i Sprawiedliwości. Z Adamem Bogrycewiczem rozmawialiśmy również o inwestycjach w wielkopolskie drogi oraz ochronę zdrowia. Padło również pytanie o finansowanie budowy Muzeum Powstania Wielkopolskiego. Padły również pytania dotyczące ostatniego przegranego przez PiS głosowania w Sejmie nad ustawą covidową, czy partia rządząca wciąż ma większość i czy samą ustawę można określić jako taką, która: „nie była po to, aby weszła w życie, tylko po to, aby pokazać że rząd coś robi w walce z pandemią”.</p>

Opis odcinka

Adama Bogrycewicza, radnego województwa wielkopolskiego z Prawa i Sprawiedliwości zapytaliśmy o budżet województwa wielkopolskiego na rok 2022. Dlaczego głosował przeciwko uchwaleniu tego budżetu? Co jego zdaniem w tym budżecie brakuje i jakie poprawki składali radni Prawa i Sprawiedliwości. Z Adamem Bogrycewiczem rozmawialiśmy również o inwestycjach w wielkopolskie drogi oraz ochronę zdrowia. Padło również pytanie o finansowanie budowy Muzeum Powstania Wielkopolskiego. Padły również pytania dotyczące ostatniego przegranego przez PiS głosowania w Sejmie nad ustawą covidową, czy partia rządząca wciąż ma większość i czy samą ustawę można określić jako taką, która: „nie była po to, aby weszła w życie, tylko po to, aby pokazać że rząd coś robi w walce z pandemią”.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.