Prosto z mostu - Prosto z mostu 30.03.2022 prof. Zdzisław Krasnodębski

Opis odcinka

<p>Europoseł prof. Zdzisław Krasnodębski z Prawa i Sprawiedliwości dopytywany była przez Pawła Różyckiego o reakcję Unii Europejskiej na wojnę w Ukrainie, dotychczasową politykę Niemiec wobec Rosji i jej zwrot, a także o pieniądze z Unii Europejskiej dla Polski na pomoc uchodźcom. Prof. Krasnodębski pytany był również o wypłatę pieniędzy na Krajowy Plan Odbudowy. Na koniec skomentował zimowy sezon w wykonaniu polskich skoczków narciarskich.<br></p>

Opis odcinka

Europoseł prof. Zdzisław Krasnodębski z Prawa i Sprawiedliwości dopytywany była przez Pawła Różyckiego o reakcję Unii Europejskiej na wojnę w Ukrainie, dotychczasową politykę Niemiec wobec Rosji i jej zwrot, a także o pieniądze z Unii Europejskiej dla Polski na pomoc uchodźcom. Prof. Krasnodębski pytany był również o wypłatę pieniędzy na Krajowy Plan Odbudowy. Na koniec skomentował zimowy sezon w wykonaniu polskich skoczków narciarskich.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.