Prosto z mostu - Prosto z mostu 18.05.2022 Adam Luboński

Opis odcinka

<p>Adama Lubońskiego, pełnomocnika okręgu pilskiego Partii Polska 2050 Szymona Hołowni zapytaliśmy o rolę pełnomocnika okręgu pilskiego Partii Polska 2050 Szymona Hołowni, cele oraz plany związane z wyborami parlamentarnymi i samorządowymi. Padły również pytania o spadek poparcia dla Polski 2050 w sondażach oraz możliwość wspólnego startu opozycji w wyborach parlamentarnych. Nie zabrakło również pytań związanych z piłką nożną, ponieważ nasz gość jest równocześnie wiceprezesem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Pytaliśmy m.in. o tytuł mistrza Polski dla Lecha Poznań, największe rozczarowanie ligi, awans kadry do MŚ oraz sagę transferową związaną z Robertem Lewandowskim.<br></p>

Opis odcinka

Adama Lubońskiego, pełnomocnika okręgu pilskiego Partii Polska 2050 Szymona Hołowni zapytaliśmy o rolę pełnomocnika okręgu pilskiego Partii Polska 2050 Szymona Hołowni, cele oraz plany związane z wyborami parlamentarnymi i samorządowymi. Padły również pytania o spadek poparcia dla Polski 2050 w sondażach oraz możliwość wspólnego startu opozycji w wyborach parlamentarnych. Nie zabrakło również pytań związanych z piłką nożną, ponieważ nasz gość jest równocześnie wiceprezesem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Pytaliśmy m.in. o tytuł mistrza Polski dla Lecha Poznań, największe rozczarowanie ligi, awans kadry do MŚ oraz sagę transferową związaną z Robertem Lewandowskim.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.