Prosto z mostu - Prosto z mostu 21.09.2022 Krzysztof Czarnecki

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Posła PiS Krzysztofa Czarneckiego spytaliśmy o reakcję wyborców w naszym regionie na tłumaczenia jak rząd walczy z drożyzną i inflacją. Padły również pytania o to czy w Polsce zabraknie gazu, wzrost cen tego surowca, uzależnienie się od rosyjskiego węgla przez polskich odbiorców, a także o to czym będziemy palić w piecach w związku z wydanym rozporządzeniem znoszącym wymogi jakościowe dla węgla. Nie zabrakło pytań o zmianę ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu, o przesunięcie wyborów samorządowych oraz o zmiany w rządzie. Spytaliśmy posła Krzysztofa Czarneckiego co sądzi o odnalezieniu się byłego wiceministra rolnictwa Norberta Kaczmarczyka w sejmowej Komisji do Spraw Kontroli Państwowej oraz jego następcy w resorcie, czyli Januszu Kowalskim. Poseł PiS mówił również o pluralizmie w mediach publicznych.<br></p>

Opis odcinka

Posła PiS Krzysztofa Czarneckiego spytaliśmy o reakcję wyborców w naszym regionie na tłumaczenia jak rząd walczy z drożyzną i inflacją. Padły również pytania o to czy w Polsce zabraknie gazu, wzrost cen tego surowca, uzależnienie się od rosyjskiego węgla przez polskich odbiorców, a także o to czym będziemy palić w piecach w związku z wydanym rozporządzeniem znoszącym wymogi jakościowe dla węgla. Nie zabrakło pytań o zmianę ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu, o przesunięcie wyborów samorządowych oraz o zmiany w rządzie. Spytaliśmy posła Krzysztofa Czarneckiego co sądzi o odnalezieniu się byłego wiceministra rolnictwa Norberta Kaczmarczyka w sejmowej Komisji do Spraw Kontroli Państwowej oraz jego następcy w resorcie, czyli Januszu Kowalskim. Poseł PiS mówił również o pluralizmie w mediach publicznych.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.