Prosto z mostu - Prosto z mostu 28.09.2022 Krzysztof Paszyk

Opis odcinka

<p>Posła PSL Krzysztofa Paszyka zapytaliśmy o to czy pogratuluje rządowi zakończenia inwestycji przekopu Mierzei Wiślanej oraz otwarcia Baltic Pipe, które ma nas uniezależnić od Rosji i zapewnić bezpieczeństwo energetyczne. Nie zabrakło również pytań o drożyznę i energię elektryczną, której ceny PSL chce zamrozić na poziomie z czerwca 2022 roku. Krzysztof Paszyk odpowiadał również na pytania dotyczące KPO oraz sojusze i mariaże polityczne przed wyborami parlamentarnymi. Spytaliśmy również polityka o głosowanie nad propozycją Pawła Kukiza dotyczącą sędziów pokoju oraz Jarosława Kaczyńskiego dotyczącą przeniesienia wyborów samorządowych na wiosnę 2024 roku.<br></p><p> </p>

Opis odcinka

Posła PSL Krzysztofa Paszyka zapytaliśmy o to czy pogratuluje rządowi zakończenia inwestycji przekopu Mierzei Wiślanej oraz otwarcia Baltic Pipe, które ma nas uniezależnić od Rosji i zapewnić bezpieczeństwo energetyczne. Nie zabrakło również pytań o drożyznę i energię elektryczną, której ceny PSL chce zamrozić na poziomie z czerwca 2022 roku. Krzysztof Paszyk odpowiadał również na pytania dotyczące KPO oraz sojusze i mariaże polityczne przed wyborami parlamentarnymi. Spytaliśmy również polityka o głosowanie nad propozycją Pawła Kukiza dotyczącą sędziów pokoju oraz Jarosława Kaczyńskiego dotyczącą przeniesienia wyborów samorządowych na wiosnę 2024 roku. 

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.