Prosto z mostu - Prosto z mostu 02.11.2022 Grzegorz Piechowiak

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Posła i wiceministra rozwoju i technologii Grzegorza Piechowiaka zapytaliśmy między innymi o prognozowaną inflację, możliwość przedłużania tarcz antyinflacyjnych dla przedsiębiorców, zamrożenie cen prądu dla mikro, małych i średnich firm. Padły również pytania o konflikty w rządzie, zmiany na stanowiskach ministrów oraz wyrzucone do kosza projekt „daniny Sasina” i poselskiego projektu ustawy o radzie ds. bezpieczeństwa strategicznego, bez zgody której niemożliwe byłoby odwołanie prezesów i członków zarządu spółek państwowych. Nie zabrakło również pytań o przebudowę stadionu przy ul. Bydgoskiej w Pile oraz rządowe pieniądze na budowę infrastruktury wokół lotniska w Pile pod strefę przemysłową.<br></p>

Opis odcinka

Posła i wiceministra rozwoju i technologii Grzegorza Piechowiaka zapytaliśmy między innymi o prognozowaną inflację, możliwość przedłużania tarcz antyinflacyjnych dla przedsiębiorców, zamrożenie cen prądu dla mikro, małych i średnich firm. Padły również pytania o konflikty w rządzie, zmiany na stanowiskach ministrów oraz wyrzucone do kosza projekt „daniny Sasina” i poselskiego projektu ustawy o radzie ds. bezpieczeństwa strategicznego, bez zgody której niemożliwe byłoby odwołanie prezesów i członków zarządu spółek państwowych. Nie zabrakło również pytań o przebudowę stadionu przy ul. Bydgoskiej w Pile oraz rządowe pieniądze na budowę infrastruktury wokół lotniska w Pile pod strefę przemysłową.

Opis programu

Program, w którym do odpowiedzi wywołamy ważne osobistości życia publicznego w naszym regionie. Zadajemy trudne pytania o sprawy bieżące z naszego podwórka i meandry ogólnopolskiej polityki.