Przegląd rolniczy

Przegląd rolniczy odc. 1

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

W marcu odwiedziliśmy gospodarstwo, które zajmuje się hodowlą bydła mlecznego. Opowiemy, jak wygląda codzienna praca na takim gospodarstwie i co wpływa na jakość mleka. Powiemy również, w jaki sposób ubiegać się o dotacje rolnicze. W tym celu zajrzymy do biura doradztwa rolniczego.

Opis programu

W programie przedstawimy najnowsze maszyny usprawniające pracę w polu; zobaczymy jak wygląda nowoczesna hodowla a także jak należy dbać o uprawy. Nie zabraknie też relacji z wybranych wydarzeń branży rolniczej. Magazyn nie tylko dla mieszkańców wsi.