Reporterzy - Reporterzy 07.05.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Piete Kuhr znana na świecie awangardowa tancerka pod pseudonimem Jo Mihaly ma swoją tablicę w Pile. Na budynku, w którym w 1902 roku przyszła na świat, odsłonięto pamiątkową tablicę<strong>.  </strong>Piete Kuhr w Pile pisała swój dziennik wojenny. Zaczęła w pierwszych dniach I wojny światowej, gdy miała 12 lat. To najsławniejszy dziennik opisujący wojnę przez dziecko. To także manifest pacyfistyczny, a także historyczne świadectwo opowiadające o życiu pilan w latach 1914-1918. 

Opis odcinka

Piete Kuhr znana na świecie awangardowa tancerka pod pseudonimem Jo Mihaly ma swoją tablicę w Pile. Na budynku, w którym w 1902 roku przyszła na świat, odsłonięto pamiątkową tablicę.  Piete Kuhr w Pile pisała swój dziennik wojenny. Zaczęła w pierwszych dniach I wojny światowej, gdy miała 12 lat. To najsławniejszy dziennik opisujący wojnę przez dziecko. To także manifest pacyfistyczny, a także historyczne świadectwo opowiadające o życiu pilan w latach 1914-1918. 

Opis programu

Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam gdzie jest potrzebna pomoc. Przedstawiają historię i dramaty zwykłych ludzi. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Dla wielu widzów program jest ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc.