Reporterzy - Reporterzy 18.09.2020

Opis odcinka

Tragiczna śmierć Anny Karbowniczak. Dziennikarkę Chodzieżanina potrącił samochód. Sprawca zostawił 35-latkę na drodze i uciekł.<br><br>Pożary byłego budynku Sanepidu, lasu w okolicach jeziora Piaszczyste i dzień później na Płotkach i Jelonkach. To były podpalenia. sprawcami są młodzi pilanie, którzy celowo podpalali, by nagrywać akcje strażaków i wrzucać je do sieci. Teraz wpadli w ręce policji.

Opis odcinka

Tragiczna śmierć Anny Karbowniczak. Dziennikarkę Chodzieżanina potrącił samochód. Sprawca zostawił 35-latkę na drodze i uciekł.Pożary byłego budynku Sanepidu, lasu w okolicach jeziora Piaszczyste i dzień później na Płotkach i Jelonkach. To były podpalenia. sprawcami są młodzi pilanie, którzy celowo podpalali, by nagrywać akcje strażaków i wrzucać je do sieci. Teraz wpadli w ręce policji.

Opis programu

Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam gdzie jest potrzebna pomoc. Przedstawiają historię i dramaty zwykłych ludzi. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Dla wielu widzów program jest ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc.