Salon Gospodarczy - Salon Gospodarczy, Gala im. Stanisława Staszica 21.11.2019

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Po raz piętnasty Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski przyznała statuetki Staszica osobom oraz firmom przyczyniającym się do rozwoju gospodarczego naszego regionu, które kierują się w swojej działalności wartościami i działają na rzecz innych. <br>

Opis odcinka

Po raz piętnasty Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski przyznała statuetki Staszica osobom oraz firmom przyczyniającym się do rozwoju gospodarczego naszego regionu, które kierują się w swojej działalności wartościami i działają na rzecz innych. 

Opis programu

Debaty z udziałem ekspertów i ważnych postaci życia publicznego w naszym regionie, w których poruszane są najważniejsze i najbardziej znaczące problemy gospodarcze, społeczne, ekonomiczne i polityczne. Dodatkowym smaczkiem jest emisja tego programu „na żywo”.