Salon Gospodarczy - Salon Gospodarczy - Śmieci niezgody, czyli o co z tym wszystkim chodzi? 23.01.2020

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Temat odbioru śmieci i cen za ich wywóz w ostatnim czasie wywołuje sporo kontrowersji i gorącą dyskusję. Prawo w dużym uproszczeniu nakłada na obywateli obowiązek gromadzenia i segregowania śmieci, a na gminy odbiór, składowanie, odzysk i unieszkodliwianie. Nie trudno zatem, aby gospodarka odpadami była przedmiotem gorących dyskusji i sporów. Począwszy od zmian systemowych, skończywszy na cenach za wywóz śmieci dla mieszkańców.<br>Dlatego podczas Salonu Gospodarczego postaramy się w gronie ekspertów, samorządowców i polityków odpowiedzieć między innymi na pytanie, czy obecnie obowiązujące w Polsce przepisy dotyczące gospodarki są odpowiednie? Czy ceny za wywóz są za wysokie, za niskie czy adekwatne? Jak również, w jaki sposób następuje ich wyliczenie.

Opis odcinka

Temat odbioru śmieci i cen za ich wywóz w ostatnim czasie wywołuje sporo kontrowersji i gorącą dyskusję. Prawo w dużym uproszczeniu nakłada na obywateli obowiązek gromadzenia i segregowania śmieci, a na gminy odbiór, składowanie, odzysk i unieszkodliwianie. Nie trudno zatem, aby gospodarka odpadami była przedmiotem gorących dyskusji i sporów. Począwszy od zmian systemowych, skończywszy na cenach za wywóz śmieci dla mieszkańców.Dlatego podczas Salonu Gospodarczego postaramy się w gronie ekspertów, samorządowców i polityków odpowiedzieć między innymi na pytanie, czy obecnie obowiązujące w Polsce przepisy dotyczące gospodarki są odpowiednie? Czy ceny za wywóz są za wysokie, za niskie czy adekwatne? Jak również, w jaki sposób następuje ich wyliczenie.

Opis programu

Debaty z udziałem ekspertów i ważnych postaci życia publicznego w naszym regionie, w których poruszane są najważniejsze i najbardziej znaczące problemy gospodarcze, społeczne, ekonomiczne i polityczne. Dodatkowym smaczkiem jest emisja tego programu „na żywo”.