Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Bartłomiej Topa 14.11.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

We wtorek 13 listopada odbył się kolejny Salon Kulturalny Telewizji Asta. Gościem tej edycji był aktor teatralny i filmowy Bartłomiej Topa. Tym razem widzowie mogli zobaczyć film „Dziura w głowie” w reżyserii, debiutującego w pełnym metrażu, Piotra Subbotko. To historia Chudego, który podróżuje po kraju z trupą teatralną i po latach wraca do rodzinnej wsi, gdzie spotyka tajemniczego mężczyznę. Główny bohater próbuje za wszelką cenę dowiedzieć się, kim jest nieznajomy, co następnie przeradza się w prawdziwą obsesję...-<em> Film jeździ po wielu festiwalach. Był w Korei Południowej na jednym z najważniejszych festiwali na świecie. Był w Sao Paulo, a oficjalną premierę będzie miał w przyszłym roku. Liczę na to, że widzom też się spodoba, mimo że to nie jest łatwy film </em>– mówi Bartłomiej Topa. <p><br> </p> <br>

Opis odcinka

We wtorek 13 listopada odbył się kolejny Salon Kulturalny Telewizji Asta. Gościem tej edycji był aktor teatralny i filmowy Bartłomiej Topa. Tym razem widzowie mogli zobaczyć film „Dziura w głowie” w reżyserii, debiutującego w pełnym metrażu, Piotra Subbotko. To historia Chudego, który podróżuje po kraju z trupą teatralną i po latach wraca do rodzinnej wsi, gdzie spotyka tajemniczego mężczyznę. Główny bohater próbuje za wszelką cenę dowiedzieć się, kim jest nieznajomy, co następnie przeradza się w prawdziwą obsesję...- Film jeździ po wielu festiwalach. Był w Korei Południowej na jednym z najważniejszych festiwali na świecie. Był w Sao Paulo, a oficjalną premierę będzie miał w przyszłym roku. Liczę na to, że widzom też się spodoba, mimo że to nie jest łatwy film – mówi Bartłomiej Topa.

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.