Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Bartłomiej Topa 14.11.2018

Opis odcinka

We wtorek 13 listopada odbył się kolejny Salon Kulturalny Telewizji Asta. Gościem tej edycji był aktor teatralny i filmowy Bartłomiej Topa. Tym razem widzowie mogli zobaczyć film „Dziura w głowie” w reżyserii, debiutującego w pełnym metrażu, Piotra Subbotko. To historia Chudego, który podróżuje po kraju z trupą teatralną i po latach wraca do rodzinnej wsi, gdzie spotyka tajemniczego mężczyznę. Główny bohater próbuje za wszelką cenę dowiedzieć się, kim jest nieznajomy, co następnie przeradza się w prawdziwą obsesję...-<em> Film jeździ po wielu festiwalach. Był w Korei Południowej na jednym z najważniejszych festiwali na świecie. Był w Sao Paulo, a oficjalną premierę będzie miał w przyszłym roku. Liczę na to, że widzom też się spodoba, mimo że to nie jest łatwy film </em>– mówi Bartłomiej Topa. <p><br> </p> <br>

Opis odcinka

We wtorek 13 listopada odbył się kolejny Salon Kulturalny Telewizji Asta. Gościem tej edycji był aktor teatralny i filmowy Bartłomiej Topa. Tym razem widzowie mogli zobaczyć film „Dziura w głowie” w reżyserii, debiutującego w pełnym metrażu, Piotra Subbotko. To historia Chudego, który podróżuje po kraju z trupą teatralną i po latach wraca do rodzinnej wsi, gdzie spotyka tajemniczego mężczyznę. Główny bohater próbuje za wszelką cenę dowiedzieć się, kim jest nieznajomy, co następnie przeradza się w prawdziwą obsesję...- Film jeździ po wielu festiwalach. Był w Korei Południowej na jednym z najważniejszych festiwali na świecie. Był w Sao Paulo, a oficjalną premierę będzie miał w przyszłym roku. Liczę na to, że widzom też się spodoba, mimo że to nie jest łatwy film – mówi Bartłomiej Topa.

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.