Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Gabriela Muskała 15.12.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Gabriela Muskała była specjalnym gościem grudniowego Salonu Kulturalnego organizowanego przez TV ASTA i Regionalne Centrum Kultury. Jeszcze przed rozmową z aktorką, zgromadzeni w sali widowiskowej goście mieli okazję po raz pierwszy w Pile zobaczyć film „Fuga”. Thriller psychologiczny „Fuga” to wynik współpracy aktorki i scenarzystki Gabrieli Muskały oraz reżyserki Agnieszki Smoczyńskiej. Pomysł na dotknięcie tematu fugi dysocjacyjnej zrodził się trzynaście lat temu, kiedy to Gabriela Muskała przez przypadek dowiedziała się o tego typu zaburzeniu<br><br>

Opis odcinka

Gabriela Muskała była specjalnym gościem grudniowego Salonu Kulturalnego organizowanego przez TV ASTA i Regionalne Centrum Kultury. Jeszcze przed rozmową z aktorką, zgromadzeni w sali widowiskowej goście mieli okazję po raz pierwszy w Pile zobaczyć film „Fuga”. Thriller psychologiczny „Fuga” to wynik współpracy aktorki i scenarzystki Gabrieli Muskały oraz reżyserki Agnieszki Smoczyńskiej. Pomysł na dotknięcie tematu fugi dysocjacyjnej zrodził się trzynaście lat temu, kiedy to Gabriela Muskała przez przypadek dowiedziała się o tego typu zaburzeniu

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.