Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Piotr Adamczyk 28.03.2019

Opis odcinka

Gościem marcowego Salonu Kulturalnego był Piotr Adamczyk, znany aktor teatralny i filmowy. W Regionalnym Centrum Kultury w Pile widzowie mieli okazję zobaczyć film „całe szczęście”. Po jego projekcji dziennikarka TVN Kinga Burzyńska przeprowadziła rozmowę z odtwórcą głównej roli w tym filmie – Piotrem Adamczykiem.<br>Film „Całe szczęście” opowiada o życiu Roberta (Piotr Adamczyk), muzyka z orkiestry symfonicznej , który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski). Niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska).<br>

Opis odcinka

Gościem marcowego Salonu Kulturalnego był Piotr Adamczyk, znany aktor teatralny i filmowy. W Regionalnym Centrum Kultury w Pile widzowie mieli okazję zobaczyć film „całe szczęście”. Po jego projekcji dziennikarka TVN Kinga Burzyńska przeprowadziła rozmowę z odtwórcą głównej roli w tym filmie – Piotrem Adamczykiem.Film „Całe szczęście” opowiada o życiu Roberta (Piotr Adamczyk), muzyka z orkiestry symfonicznej , który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski). Niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska).

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.