Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Piotr Adamczyk 28.03.2019

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Gościem marcowego Salonu Kulturalnego był Piotr Adamczyk, znany aktor teatralny i filmowy. W Regionalnym Centrum Kultury w Pile widzowie mieli okazję zobaczyć film „całe szczęście”. Po jego projekcji dziennikarka TVN Kinga Burzyńska przeprowadziła rozmowę z odtwórcą głównej roli w tym filmie – Piotrem Adamczykiem.<br>Film „Całe szczęście” opowiada o życiu Roberta (Piotr Adamczyk), muzyka z orkiestry symfonicznej , który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski). Niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska).<br>

Opis odcinka

Gościem marcowego Salonu Kulturalnego był Piotr Adamczyk, znany aktor teatralny i filmowy. W Regionalnym Centrum Kultury w Pile widzowie mieli okazję zobaczyć film „całe szczęście”. Po jego projekcji dziennikarka TVN Kinga Burzyńska przeprowadziła rozmowę z odtwórcą głównej roli w tym filmie – Piotrem Adamczykiem.Film „Całe szczęście” opowiada o życiu Roberta (Piotr Adamczyk), muzyka z orkiestry symfonicznej , który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski). Niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska).

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.