Salon Kulturalny - Salon kulturalny Jowita Budnik 29.09.2019

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Podczas tej edycji Salonu Kulturalnego widzowie mieli okazję zobaczyć film „Ptaki śpiewają w Kigali”. To film o potędze przyrody, przyjaźni i przebaczeniu. Po jego projekcji dziennikarka TVN <a rel="nofollow" href="https://www.facebook.com/KingaBurzynskaOfficial/" target="_blank">Kinga Burzyńska</a> przeprowadziła rozmowę z odtwórczynią roli Anny Keller (polskiego ornitologa) w tym filmie - Jowitą Budnik.<br><br>

Opis odcinka

Podczas tej edycji Salonu Kulturalnego widzowie mieli okazję zobaczyć film „Ptaki śpiewają w Kigali”. To film o potędze przyrody, przyjaźni i przebaczeniu. Po jego projekcji dziennikarka TVN Kinga Burzyńska przeprowadziła rozmowę z odtwórczynią roli Anny Keller (polskiego ornitologa) w tym filmie - Jowitą Budnik.

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.