Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Jakub Gierszał 19.12.2017

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>We wtorek, 19 grudnia odbył się kolejny Salon Kulturalny Telewizji Asta. Widzowie obejrzeli film „Zgoda”. Wśród gości był reżyser Maciej Sobieszczański oraz aktor, Jakub Gierszał.<br></p><p>Film opowiada miłosną historię trzech osób w ekstremalnych warunkach – obozie pracy w Świętochłowicach, który tuż po II Wojnie Światowej utworzył komunistyczny reżim.<br></p><p><span>– <i>Opowiadam w moim głębokim przekonaniu bardzo ludzką, niezwykle ważną opowieść. Przywracam pamięć ofiarom tych obozów, pamięć, którą im zabrano. Przez 70 lat nikt nie wspominał o tym, że takie zdarzenia miały miejsce, że takie obozy miały miejsce</i> – mówi Maciej Sobieszczański, reżyser filmu “Zgoda”.</span></p> Mimo, że tematyka filmu jest trudna i mało znana, to od czasu premiery, spotyka się on z ciepłym przyjęciem publiczności. <br><br><br><br>

Opis odcinka

We wtorek, 19 grudnia odbył się kolejny Salon Kulturalny Telewizji Asta. Widzowie obejrzeli film „Zgoda”. Wśród gości był reżyser Maciej Sobieszczański oraz aktor, Jakub Gierszał.Film opowiada miłosną historię trzech osób w ekstremalnych warunkach – obozie pracy w Świętochłowicach, który tuż po II Wojnie Światowej utworzył komunistyczny reżim.– Opowiadam w moim głębokim przekonaniu bardzo ludzką, niezwykle ważną opowieść. Przywracam pamięć ofiarom tych obozów, pamięć, którą im zabrano. Przez 70 lat nikt nie wspominał o tym, że takie zdarzenia miały miejsce, że takie obozy miały miejsce – mówi Maciej Sobieszczański, reżyser filmu “Zgoda”. Mimo, że tematyka filmu jest trudna i mało znana, to od czasu premiery, spotyka się on z ciepłym przyjęciem publiczności.

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.