Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Katarzyna Warnke 29.09.2017

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>W piątek, 29 września w Kinie Helios w Pile odbył się Salon Kulturalny. Spotkanie z aktorką Katarzyną Warnke poprzedziła projekcja filmu "Botoks". Aktorka opowiadała o swojej pracy z reżyserem Patrykiem Vegą. </p> <p><span>– <i>Wspaniale się z nim pracowało, on wie czego chce, potrafi być trudny, ale cała ekipa mu wierzy. Ludzie lubią z nim pracować. Patryk był przy aktorach, prowadził ich, ale na próbach potrafił też uważnie słuchać </i>– mówiła Katarzyna Warnke.</span></p> <p><span>Film <i>Botoks </i>opowiada losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć.</span></p> <br><br><br><br>

Opis odcinka

W piątek, 29 września w Kinie Helios w Pile odbył się Salon Kulturalny. Spotkanie z aktorką Katarzyną Warnke poprzedziła projekcja filmu "Botoks". Aktorka opowiadała o swojej pracy z reżyserem Patrykiem Vegą. – Wspaniale się z nim pracowało, on wie czego chce, potrafi być trudny, ale cała ekipa mu wierzy. Ludzie lubią z nim pracować. Patryk był przy aktorach, prowadził ich, ale na próbach potrafił też uważnie słuchać – mówiła Katarzyna Warnke. Film Botoks opowiada losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć.

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.