Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Robert Więckiewicz 04.10.2014

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p> </p><p>Salon Kulturalny pt. "Ja, Wałęsa..." z udziałem odtwórcy roli tytułowej w filmie "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Robertem Więckiewiczem, odbył się w Kinie Helios 4 października 2014 roku.</p> <p><span>- <i>Była cała giełda nazwisk przymierzanych do tej roli: Borys Szyc, Andrzej Grabowski, Andrzej Chyra, Tomasz Karolak. Złożyło się tak, że to ja zagrałem. Gdybym myślał o tym, co Lech Wałęsa powie o mojej roli, to na starcie mógłbym z niej zrezygnować.</i>- opowiadał Robert Więckiewicz na Salonie Kulturalnym.</span></p> <p>Film opowiada historię Lecha Wałęsy, który razem z "Solidarnością" walczył o Polskę wolną od komunizmu.</p> <p></p><br><br><br><br>

Opis odcinka

Salon Kulturalny pt. "Ja, Wałęsa..." z udziałem odtwórcy roli tytułowej w filmie "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Robertem Więckiewiczem, odbył się w Kinie Helios 4 października 2014 roku. - Była cała giełda nazwisk przymierzanych do tej roli: Borys Szyc, Andrzej Grabowski, Andrzej Chyra, Tomasz Karolak. Złożyło się tak, że to ja zagrałem. Gdybym myślał o tym, co Lech Wałęsa powie o mojej roli, to na starcie mógłbym z niej zrezygnować.- opowiadał Robert Więckiewicz na Salonie Kulturalnym. Film opowiada historię Lecha Wałęsy, który razem z "Solidarnością" walczył o Polskę wolną od komunizmu.

Galeria

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.