Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Arkadiusz Jakubik 16.01.2014

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Gościem IX Salonu Kulturalnego był aktor Arkadiusz Jakubik - odtwórca jednej z głównych ról w filmie Wojtka Smarzowskiego „Pod Mocnym Aniołem”. </p> <p>“Pod Mocnym Aniołem” to dzieło reżysera Wojtka Smarzowskiego, oparte na prozie Jerzego Pilcha. Jedną z ról odgrywa właśnie Arkadiusz Jakubik, aktor znany m.in. z udziału w takich dziełach jak “Jesteś Bogiem”, “Dom zły”, “Wesele” czy “Drogówka”.</p> <p>Film opowiada historie Jerzego, pisarza i alkoholika, który pod wpływem miłości do kobiety próbuje wyjść z nałogu. Jednak nie jest to takie proste, ponieważ kiedy pije, pisze najlepiej.</p> <br><br><br>

Opis odcinka

Gościem IX Salonu Kulturalnego był aktor Arkadiusz Jakubik - odtwórca jednej z głównych ról w filmie Wojtka Smarzowskiego „Pod Mocnym Aniołem”. “Pod Mocnym Aniołem” to dzieło reżysera Wojtka Smarzowskiego, oparte na prozie Jerzego Pilcha. Jedną z ról odgrywa właśnie Arkadiusz Jakubik, aktor znany m.in. z udziału w takich dziełach jak “Jesteś Bogiem”, “Dom zły”, “Wesele” czy “Drogówka”. Film opowiada historie Jerzego, pisarza i alkoholika, który pod wpływem miłości do kobiety próbuje wyjść z nałogu. Jednak nie jest to takie proste, ponieważ kiedy pije, pisze najlepiej.

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.