Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Mirosław Baka 17.02.2014

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>W poniedziałek 17 lutego 2014 roku, 10 dni po premierze najnowszego obrazu Władysława Pasikowskiego „Jack Strong”, w którym zagrał podejrzliwego majora kontrwywiadu wojskowego, Mirosław Baka był gościem X Salonu Kulturalnego TV Asta.</p> <p>- <i>Budowanie roli na tym właśnie polega, by dotrzeć do tego, dlaczego mój bohater taki był, dlaczego zrobił coś potwornego. Rola jest tym lepsza, im głębiej się w nią wejdzie.</i>– powiedział Mirosław Baka.</p> <p>„Jack Strong” to thriller szpiegowski. Ryszard Kukliński, pułkownik Ludowego Wojska Polskiego, decyduje się na współpracę z CIA. </p> <br><br><br><br>

Opis odcinka

W poniedziałek 17 lutego 2014 roku, 10 dni po premierze najnowszego obrazu Władysława Pasikowskiego „Jack Strong”, w którym zagrał podejrzliwego majora kontrwywiadu wojskowego, Mirosław Baka był gościem X Salonu Kulturalnego TV Asta. - Budowanie roli na tym właśnie polega, by dotrzeć do tego, dlaczego mój bohater taki był, dlaczego zrobił coś potwornego. Rola jest tym lepsza, im głębiej się w nią wejdzie.– powiedział Mirosław Baka. „Jack Strong” to thriller szpiegowski. Ryszard Kukliński, pułkownik Ludowego Wojska Polskiego, decyduje się na współpracę z CIA.

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.