Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Borys Lankosz i Robert Więckiewicz 21.02.2015

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p><span>W sobotę, 21 lutego 2015 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbył się XV Salon Kulturalny.<br> Spotkanie z reżyserem <strong>Borysem Lankoszem</strong> i grającym rolę prokuratora Szackiego <strong>Robertem Więckiewiczem</strong> poprzedziła projekcja filmu pt. „Ziarno Prawdy”.</span></p> <p>Film opowiada o tajemniczej zbrodni, która zdarzyła się w Sandomierzu. Stróże prawa pod wodzą Teodora Szackiego rozwiązują zagadkę morderstwa. </p> <p>W trakcie spotkania widzowie dowiedzieli się skąd pomysł na ekranizację kryminału Miłoszewskiego. Jak opowiadał Borys Lankosz najpierw książkę “Ziarno prawdy” przeczytała jego żona. Gdy nie mogła się oderwać od lektury, chwycił za nią także reżyser. Po jej przeczytaniu wiedział, że to będzie dobry materiał na film.</p> <br><br><br><br>

Opis odcinka

W sobotę, 21 lutego 2015 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbył się XV Salon Kulturalny. Spotkanie z reżyserem Borysem Lankoszem i grającym rolę prokuratora Szackiego Robertem Więckiewiczem poprzedziła projekcja filmu pt. „Ziarno Prawdy”. Film opowiada o tajemniczej zbrodni, która zdarzyła się w Sandomierzu. Stróże prawa pod wodzą Teodora Szackiego rozwiązują zagadkę morderstwa. W trakcie spotkania widzowie dowiedzieli się skąd pomysł na ekranizację kryminału Miłoszewskiego. Jak opowiadał Borys Lankosz najpierw książkę “Ziarno prawdy” przeczytała jego żona. Gdy nie mogła się oderwać od lektury, chwycił za nią także reżyser. Po jej przeczytaniu wiedział, że to będzie dobry materiał na film.

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.