Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Olaf Lubaszenko 17.07.2015

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>W piątek, 17 lipca 2015 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbył się Salon Kulturalny.<br> Spotkanie z aktorem Olafem Lubaszenko poprzedziła projekcja filmu pt. „Tam i z powrotem”.</p> <p>Film opowiada historię cenionego chirurga, który marzy o wyjeździe do Anglii, by móc zobaczyć żonę i córkę. Jeden z pacjentów proponuje mu współudział w napadzie na bank, zakończony ucieczką na zachód. </p> <p>W trakcie Salonu Kulturalnego Olaf Lubaszenko opowiadał między innymi o swojej nowej książce <i>Chłopaki niech płaczą</i>. Aktor wspomina w niej o swoich sukcesach, jak i trudnych tematach, takich jak walka z depresją czy otyłością.</p> <br><br><br><br>

Opis odcinka

W piątek, 17 lipca 2015 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbył się Salon Kulturalny. Spotkanie z aktorem Olafem Lubaszenko poprzedziła projekcja filmu pt. „Tam i z powrotem”. Film opowiada historię cenionego chirurga, który marzy o wyjeździe do Anglii, by móc zobaczyć żonę i córkę. Jeden z pacjentów proponuje mu współudział w napadzie na bank, zakończony ucieczką na zachód. W trakcie Salonu Kulturalnego Olaf Lubaszenko opowiadał między innymi o swojej nowej książce Chłopaki niech płaczą. Aktor wspomina w niej o swoich sukcesach, jak i trudnych tematach, takich jak walka z depresją czy otyłością.

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.