Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Tomasz Kot 30.08.2015

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>W niedzielę, 30 sierpnia 2015 r. w Kinie Helios w Pile odbył się Salon Kulturalny. Spotkanie z aktorem Tomaszem Kotem poprzedziła projekcja filmu pt. „Żyć nie umierać”. </p> <p>Film “Żyć nie umierać” jest inspirowany prawdziwą historią jednego z aktorów i prezenterów, luźno opowiadając jego walkę z ciężką chorobą. </p> <p>– <i>To jest film, w którym bardzo uczciwie i bardzo ciężko pracowałem. Zostawiłem tam kawał zdrowia i jestem w tym filmie od początku do końca. Jeśli więc ktoś nie ma dość mojej twarzy, która – co słyszałem od kilku znajomych – wyskakuje nawet z lodówki, to zapraszam bardzo serdecznie </i>– mówił Tomasz Kot w trakcie Salonu Kulturalnego.</p> <br><br><br><br>

Opis odcinka

W niedzielę, 30 sierpnia 2015 r. w Kinie Helios w Pile odbył się Salon Kulturalny. Spotkanie z aktorem Tomaszem Kotem poprzedziła projekcja filmu pt. „Żyć nie umierać”. Film “Żyć nie umierać” jest inspirowany prawdziwą historią jednego z aktorów i prezenterów, luźno opowiadając jego walkę z ciężką chorobą. – To jest film, w którym bardzo uczciwie i bardzo ciężko pracowałem. Zostawiłem tam kawał zdrowia i jestem w tym filmie od początku do końca. Jeśli więc ktoś nie ma dość mojej twarzy, która – co słyszałem od kilku znajomych – wyskakuje nawet z lodówki, to zapraszam bardzo serdecznie – mówił Tomasz Kot w trakcie Salonu Kulturalnego.

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.