Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Małgorzata Zajączkowska 30.10.2015

Opis odcinka

<p><span>W piątek, 30 października 2015 r. w Teatrze Miejskim w Pile odbył się Salon Kulturalny. Spotkanie z aktorką<strong> Małgorzatą Zajączkowską</strong> poprzedziła projekcja filmu pt. „Noc Walpurgi”. </span></p> <p><span>– <i>To jest film dla ludzi, którzy kochają historie o innych ludziach. Którzy kochają kino suspensu. Którzy kochają kino niepokojące, kino o różnych formach miłości i różnych formach człowieczeństwa – </i>mówi aktorka Małgorzata Zajączkowska.</span></p> <p>Film pokazuje historię młodego dziennikarza, który przeprowadza wywiad z divą operową. Rozmowa nieoczekiwanie przeradza się w misterną grę erotyczną.</p> <br><br><br><br>

Opis odcinka

W piątek, 30 października 2015 r. w Teatrze Miejskim w Pile odbył się Salon Kulturalny. Spotkanie z aktorką Małgorzatą Zajączkowską poprzedziła projekcja filmu pt. „Noc Walpurgi”. – To jest film dla ludzi, którzy kochają historie o innych ludziach. Którzy kochają kino suspensu. Którzy kochają kino niepokojące, kino o różnych formach miłości i różnych formach człowieczeństwa – mówi aktorka Małgorzata Zajączkowska. Film pokazuje historię młodego dziennikarza, który przeprowadza wywiad z divą operową. Rozmowa nieoczekiwanie przeradza się w misterną grę erotyczną.

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.