Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Małgorzata Zajączkowska 30.10.2015

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p><span>W piątek, 30 października 2015 r. w Teatrze Miejskim w Pile odbył się Salon Kulturalny. Spotkanie z aktorką<strong> Małgorzatą Zajączkowską</strong> poprzedziła projekcja filmu pt. „Noc Walpurgi”. </span></p> <p><span>– <i>To jest film dla ludzi, którzy kochają historie o innych ludziach. Którzy kochają kino suspensu. Którzy kochają kino niepokojące, kino o różnych formach miłości i różnych formach człowieczeństwa – </i>mówi aktorka Małgorzata Zajączkowska.</span></p> <p>Film pokazuje historię młodego dziennikarza, który przeprowadza wywiad z divą operową. Rozmowa nieoczekiwanie przeradza się w misterną grę erotyczną.</p> <br><br><br><br>

Opis odcinka

W piątek, 30 października 2015 r. w Teatrze Miejskim w Pile odbył się Salon Kulturalny. Spotkanie z aktorką Małgorzatą Zajączkowską poprzedziła projekcja filmu pt. „Noc Walpurgi”. – To jest film dla ludzi, którzy kochają historie o innych ludziach. Którzy kochają kino suspensu. Którzy kochają kino niepokojące, kino o różnych formach miłości i różnych formach człowieczeństwa – mówi aktorka Małgorzata Zajączkowska. Film pokazuje historię młodego dziennikarza, który przeprowadza wywiad z divą operową. Rozmowa nieoczekiwanie przeradza się w misterną grę erotyczną.

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.