Salon Kulturalny - Salon Kulturalny Marian Dziędziel 21.03.2016

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p><span>W poniedziałek, 21 marca 2016 r. w Teatrze Miejskim w Pile odbył się Salon Kulturalny. Spotkanie z aktorem <strong>Marianem Dziędzielem</strong> poprzedziła projekcja filmu pt. „Moje córki krowy”. </span></p> <p>Jest to wzruszająca i zabawna historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci. W rolach głównych zobaczyliśmy Agatę Kuleszę, Gabrielę Muskałę i Mariana Dziędziela. Partnerowali im Marcin Dorociński, Małgorzata Niemirska oraz Łukasz Simlat.</p> <p>Rozmowę z Marianem Dziędzielem poprowadził dziennikarz tygodnika “Polityka” Janusz Wróblewski. Marian Dziędziel jest aktorem znanym zarówno z kina, teatru jak i telewizji.  W swoim dorobku ma wiele wyrazistych ról. W 1983 roku został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi.</p> <br><br><br><br>

Opis odcinka

W poniedziałek, 21 marca 2016 r. w Teatrze Miejskim w Pile odbył się Salon Kulturalny. Spotkanie z aktorem Marianem Dziędzielem poprzedziła projekcja filmu pt. „Moje córki krowy”. Jest to wzruszająca i zabawna historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci. W rolach głównych zobaczyliśmy Agatę Kuleszę, Gabrielę Muskałę i Mariana Dziędziela. Partnerowali im Marcin Dorociński, Małgorzata Niemirska oraz Łukasz Simlat. Rozmowę z Marianem Dziędzielem poprowadził dziennikarz tygodnika “Polityka” Janusz Wróblewski. Marian Dziędziel jest aktorem znanym zarówno z kina, teatru jak i telewizji.  W swoim dorobku ma wiele wyrazistych ról. W 1983 roku został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi.

Opis programu

Spotkania z wybitnymi postaciami polskiego kina poprzedzone projekcją filmu z udziałem bohatera spotkania. Holland, Smarzowski, Więckiewicz, Dorociński, Stuhr – to tylko niektóre nazwiska znamienitych gości salonu.