Tempo - Tempo 09.01.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

W tym odcinku zobaczymy relację z meczu juniorek Enea PTPS Piła. Zajrzymy również na trening juniorek młodszych UKS SP Orzeł 2010 Wałcz, które przygotowują się do kolejnych zwycięstw. Na koniec sprawdzimy formę zawodników Pilskiej Ligi Futsalu. <br>

Opis odcinka

W tym odcinku zobaczymy relację z meczu juniorek Enea PTPS Piła. Zajrzymy również na trening juniorek młodszych UKS SP Orzeł 2010 Wałcz, które przygotowują się do kolejnych zwycięstw. Na koniec sprawdzimy formę zawodników Pilskiej Ligi Futsalu.

Opis programu

Program ukazujący kompilację ciekawych wydarzeń sportowych oraz ich bohaterów w szerszym kontekście. Reportaże z meczów, biegów, zawodów, wyniki, tabele, porównania i rozmowy z głównymi bohaterami sportowych aren.