Tempo - Tempo 24.04.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

To była prawdziwa gratka dla fanów czarnego sportu. Na stadionie przy Bydgoskiej odbył się Finał Złotego Kasku. Juniorzy Młodsi KP Piła rozegrali dwa mecze w rundzie wiosennej OZPN. Oba zakończyły się wygraną Pilan. W Kaczorach natomiast odbył się drugi etap powiatowego cyklu Biegaj z Nami. <br><br><br><br><br>

Opis odcinka

To była prawdziwa gratka dla fanów czarnego sportu. Na stadionie przy Bydgoskiej odbył się Finał Złotego Kasku. Juniorzy Młodsi KP Piła rozegrali dwa mecze w rundzie wiosennej OZPN. Oba zakończyły się wygraną Pilan. W Kaczorach natomiast odbył się drugi etap powiatowego cyklu Biegaj z Nami.

Opis programu

Program ukazujący kompilację ciekawych wydarzeń sportowych oraz ich bohaterów w szerszym kontekście. Reportaże z meczów, biegów, zawodów, wyniki, tabele, porównania i rozmowy z głównymi bohaterami sportowych aren.