Tempo - Tempo 22.05.2018

Opis odcinka

<p>W kolejnym odcinku magazynu Tempo - 6 kolejka I Nice Ligi Żużlowej i pojdedynek Polonia Piła vs. Orzeł Łódź, rozmowa z siatkarzami pilskiego Jokera, którzy zostali czwartą drużyną Mistrzostw Polski Kadetów oraz o zakończeniu rywalizacji kadetów w piłce siatkowej na  25. Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w sportach halowych. Na koniec relacja z wyścigu kolarskiego Bałtyk-Karkonosze, którego jeden z etapów miał swój finał w Trzciance. </p> <br><br><br><br><br>

Opis odcinka

W kolejnym odcinku magazynu Tempo - 6 kolejka I Nice Ligi Żużlowej i pojdedynek Polonia Piła vs. Orzeł Łódź, rozmowa z siatkarzami pilskiego Jokera, którzy zostali czwartą drużyną Mistrzostw Polski Kadetów oraz o zakończeniu rywalizacji kadetów w piłce siatkowej na  25. Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w sportach halowych. Na koniec relacja z wyścigu kolarskiego Bałtyk-Karkonosze, którego jeden z etapów miał swój finał w Trzciance.

Opis programu

Program ukazujący kompilację ciekawych wydarzeń sportowych oraz ich bohaterów w szerszym kontekście. Reportaże z meczów, biegów, zawodów, wyniki, tabele, porównania i rozmowy z głównymi bohaterami sportowych aren.