W dobrym guście - W dobrym guście 22.02.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p><span>Być w dobrym guście to również mieć piękne, zdrowe i zadbane włosy. I właśnie o tym porozmawiamy z Joanną Fąferek, kierownikiem Drogerii Vica w Czarnkowie. Dowiemy się, jakie kosmetyki dobierać do poszczególnych typów włosów. Poznamy również naturalną linie kosmetyków G-synergie.<b></b></span></p> <br>

Opis odcinka

Być w dobrym guście to również mieć piękne, zdrowe i zadbane włosy. I właśnie o tym porozmawiamy z Joanną Fąferek, kierownikiem Drogerii Vica w Czarnkowie. Dowiemy się, jakie kosmetyki dobierać do poszczególnych typów włosów. Poznamy również naturalną linie kosmetyków G-synergie.

Opis programu

Program dla kobiet skupiający się na szeroko rozumianym lifestyle'u. Porady z zakresu mody i urody podane w lekkiej i przystępnej formie. Wszystko po to by wiedzieć co jest aktualnie w dobrym guście.