W służbie lasom

W służbie lasom odc. 1

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Wiecie jaka firma jest największym w Europie przedsiębiorstwem zarządzającym lasami? To Lasy Państwowe, które utrzymują się z gospodarki leśnej. Jak to wygląda od kuchni? Tego dowiecie się z pierwszego odcinka programu W służbie lasom.

Opis programu

Program poświęcony tematyce ekologicznej i opiece nad lasami. Program przełamuje stereotypy i pokazuje niezwykle ciekawą pracę leśników od kuchni oraz wybrane zagadnienia z dziedziny gospodarki leśnej. W programie poruszane są m.in. takie tematy jak ochrona przyrody, inwestycje w lasach czy tradycje leśne. Widzowie będą mogli prześledzić cykl życia drzewa od nasionka do zrębu oraz dowiedzieć się, dlaczego drewno jest niezastąpionym i najbardziej ekologicznym materiałem.