W szerszym kontekście - W szerszym kontekście 23.01.2018 Cezary Krajewski

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Piotr Grześ gościł Cezarego Krajewskiego, aktora i autora powieści „Lila”, opowiadającej o wojennych losach 16-letniej łączniki AK. Książka stanowi również scenariusz do filmu fabularnego lub mini serialu, który Cezary Krajewski chce nakręcić. <br>

Opis odcinka

Piotr Grześ gościł Cezarego Krajewskiego, aktora i autora powieści „Lila”, opowiadającej o wojennych losach 16-letniej łączniki AK. Książka stanowi również scenariusz do filmu fabularnego lub mini serialu, który Cezary Krajewski chce nakręcić. 

Opis programu

Gośćmi programu są nietuzinkowe osoby warte poznania, które przedstawiają widzom swoje spojrzenie na życie i otaczający je świat. Mają swoją pasję, którą chcą dzielić się z innymi. W programie zajmiemy się tym co ważne nie tylko lokalnie, ale i globalnie. W rozmowach dotkniemy różnych problemów, od tych prozaicznych do tych najistotniejszych.