Winien i Ma - Winien i Ma 23.10.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 92058 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 24,60 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Gościem kolejnego odcinka Winien i Ma jest Zbigniew Kosmatka. Ówczesny prezydent Piły, ukończył studia na Wydziale Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W latach 1986–1988 odbył podyplomowe studia na Akademii Nauk Społecznych w Moskwie, a w 1999 na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu funkcjonowania samorządu terytorialnego. Od 1976 zajmował kierownicze stanowiska w różnych firmach i instytucjach. Prezydent Piły w latach 1998 - 2010. Odznaczony Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej. <br><br>

Opis odcinka

Gościem kolejnego odcinka Winien i Ma jest Zbigniew Kosmatka. Ówczesny prezydent Piły, ukończył studia na Wydziale Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W latach 1986–1988 odbył podyplomowe studia na Akademii Nauk Społecznych w Moskwie, a w 1999 na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu funkcjonowania samorządu terytorialnego. Od 1976 zajmował kierownicze stanowiska w różnych firmach i instytucjach. Prezydent Piły w latach 1998 - 2010. Odznaczony Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Opis programu

Rozmowy prowadzone przez Marcina Maziarza z ludźmi, którzy do niedawna zajmowali znaczące stanowiska, bądź byli osobami bardzo rozpoznawalnymi w regionie.