Winien i Ma - Winien i Ma 20.11.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Wiesława Pinkowska to kolejna bohaterka programu Winien i Ma. Przez prawie cztery dekady to nazwisko było synonimem jakościowego dziennikarstwa w Pile i regionie. Zaczynała w drugiej połowie lat 70. Była korespondentką szczecińskiego ośrodka Telewizji Polskiej oraz koszalińskiej rozgłośni Polskiego Radia. </p> <p><br> </p> <br>

Opis odcinka

Wiesława Pinkowska to kolejna bohaterka programu Winien i Ma. Przez prawie cztery dekady to nazwisko było synonimem jakościowego dziennikarstwa w Pile i regionie. Zaczynała w drugiej połowie lat 70. Była korespondentką szczecińskiego ośrodka Telewizji Polskiej oraz koszalińskiej rozgłośni Polskiego Radia.

Opis programu

Rozmowy prowadzone przez Marcina Maziarza z ludźmi, którzy do niedawna zajmowali znaczące stanowiska, bądź byli osobami bardzo rozpoznawalnymi w regionie.