Winien i Ma - Winien i Ma 18.12.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p class="wysiwyg-text-align-justify">Tym razem w programie „Winien i Ma” poznamy polską piosenkarkę estradową Iwonę Niedzielską, która od ośmiu lat mieszka w Pile. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 1976 roku w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca „Mazowsze”. W następnych latach była solistką zespołu „Arianie”. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień. W 1982 roku została laureatką „Srebrnego Pierścienia” na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej. Wykonywała utwory m.in. Agnieszki Osieckiej, Marka Gaszyńskiego cy Janusza Kondratowicza. Od 20 lat nie występuje na dużych scenach...Dlaczego? Zapraszamy do oglądania. </p> <br>

Opis odcinka

Tym razem w programie „Winien i Ma” poznamy polską piosenkarkę estradową Iwonę Niedzielską, która od ośmiu lat mieszka w Pile. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 1976 roku w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca „Mazowsze”. W następnych latach była solistką zespołu „Arianie”. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień. W 1982 roku została laureatką „Srebrnego Pierścienia” na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej. Wykonywała utwory m.in. Agnieszki Osieckiej, Marka Gaszyńskiego cy Janusza Kondratowicza. Od 20 lat nie występuje na dużych scenach...Dlaczego? Zapraszamy do oglądania.

Opis programu

Rozmowy prowadzone przez Marcina Maziarza z ludźmi, którzy do niedawna zajmowali znaczące stanowiska, bądź byli osobami bardzo rozpoznawalnymi w regionie.