Winien i Ma - Winien i ma 22.01.2019

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Roman Chwaliszewski, przez trzy dekady rozpoznawalny jako człowiek odpowiedzialny za ochronę zabytków w regionie. Urodził się w Czajczu, ale większość dorosłego życia spędził w Pile. Przygodę z historią rozpoczął jako nauczyciel w szkole w Wyrzysku, skąd trafił do Muzeum Okręgowego w Pile. Pod koniec lat 80 związał się z Urzędem Ochrony Zabytków, z którego po 30 latach pracy odszedł na emeryturę, jako jego kierownik.<span> <br></span><br>

Opis odcinka

Roman Chwaliszewski, przez trzy dekady rozpoznawalny jako człowiek odpowiedzialny za ochronę zabytków w regionie. Urodził się w Czajczu, ale większość dorosłego życia spędził w Pile. Przygodę z historią rozpoczął jako nauczyciel w szkole w Wyrzysku, skąd trafił do Muzeum Okręgowego w Pile. Pod koniec lat 80 związał się z Urzędem Ochrony Zabytków, z którego po 30 latach pracy odszedł na emeryturę, jako jego kierownik.

Opis programu

Rozmowy prowadzone przez Marcina Maziarza z ludźmi, którzy do niedawna zajmowali znaczące stanowiska, bądź byli osobami bardzo rozpoznawalnymi w regionie.