Z pasji do... - Z pasji do... 28.01.2019

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Dwadzieścia lat temu Anna Martin rozpoczęła swoją działalność związaną z pomocą innym. Obecnie zajmuje się doborem odpowiednich polis na życie dla swoich klientów i prowadzi w Pile oddział jednej z najpopularniejszych w Polsce firm ubezpieczeniowych. Oprócz pasji do zawodu jaki wykonuje, Anna na co dzień jest kochającą mamą, wspierającą swoje dzieci w ich zamiłowaniach. Co trzeba podkreślić, jej córka jest aktualną mistrzynią polski w tańcu...jakim? Zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka programu "Z pasji do...". <br>

Opis odcinka

Dwadzieścia lat temu Anna Martin rozpoczęła swoją działalność związaną z pomocą innym. Obecnie zajmuje się doborem odpowiednich polis na życie dla swoich klientów i prowadzi w Pile oddział jednej z najpopularniejszych w Polsce firm ubezpieczeniowych. Oprócz pasji do zawodu jaki wykonuje, Anna na co dzień jest kochającą mamą, wspierającą swoje dzieci w ich zamiłowaniach. Co trzeba podkreślić, jej córka jest aktualną mistrzynią polski w tańcu...jakim? Zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka programu "Z pasji do...".

Opis programu

Z pasji do...to program poświęcony ciekawym ludziom, którzy mogą swoim zamiłowaniem do pracy, działaniem i sposobem na życie stać się inspiracją dla innych.