Zawodowcy - Zawodowcy 04.12.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p>Na co dzień ponad 70 tysięcy mieszkańców Piły odkręca w swoich domach krany. Mało kto zastanawia się nad tym jaki proces musi przejść woda abyśmy mogli wygodnie i bezpiecznie z niej korzystać. W tym odcinku programu „Zawodowcy” Marcin zejdzie kilka metrów poniżej poziomu miasta i dowie się jak wygląda dzień pracowników miejskich wodociągów i kanalizacji. </p> <br>

Opis odcinka

Na co dzień ponad 70 tysięcy mieszkańców Piły odkręca w swoich domach krany. Mało kto zastanawia się nad tym jaki proces musi przejść woda abyśmy mogli wygodnie i bezpiecznie z niej korzystać. W tym odcinku programu „Zawodowcy” Marcin zejdzie kilka metrów poniżej poziomu miasta i dowie się jak wygląda dzień pracowników miejskich wodociągów i kanalizacji.

Opis programu

Program prowadzony przez Marcina Maziarza, w którym będziecie mogli przyjrzeć się od kuchni pracy fachowców i to z bardzo różnych dziedzin...