Zielona konewka - Zielona konewka 31.01.2019

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Własna, zdrowa rzeżucha a może kiełki? To nic trudnego. W najnowszym odcinku Zielonej Konewki dowiemy się, jak w zaciszu własnego domu, samemu wyhodować wspaniałe dodatki do wiosennych potraw. Styczeń to nie tylko wyczekiwanie upragnionego słońca, ale także porządki po świętach Bożego Narodzenia. Czym zapełnić miejsce po choince? Okazuje się, że w tym sezonie pomysłów jest naprawdę sporo. Egzotyczna monstera? A może znany dobrze fikus? Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. <br>

Opis odcinka

Własna, zdrowa rzeżucha a może kiełki? To nic trudnego. W najnowszym odcinku Zielonej Konewki dowiemy się, jak w zaciszu własnego domu, samemu wyhodować wspaniałe dodatki do wiosennych potraw. Styczeń to nie tylko wyczekiwanie upragnionego słońca, ale także porządki po świętach Bożego Narodzenia. Czym zapełnić miejsce po choince? Okazuje się, że w tym sezonie pomysłów jest naprawdę sporo. Egzotyczna monstera? A może znany dobrze fikus? Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Opis programu

Program dla profesjonalistów, początkujących ogrodników i po prostu hobbystów. W każdym odcinku pokazujemy jak dbać o działkę, ogród czy choćby mały balkon. Nowinki i praktyczne porady jak stworzyć zielone, rajskie zakątki zachęcające do zabawy i relaksu.