Zielona konewka - Zielona Konewka 22.02.2018

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

<p><span>Justyna i Tomek zapraszają na kolejny odcinek Zielonej Konewki.<b> </b>Poczujemy w nim zbliżającą się wiosnę i zabierzemy się za porządki w ogrodzie. Przed nami spore wyzwanie – pielęgnacja polskiego przysmaku, czyli amerykańskiej borówki. Przygotujemy także rozsady warzyw i zakiełkuje nam nie tylko genialna myśl.<b></b></span></p> <br>

Opis odcinka

Justyna i Tomek zapraszają na kolejny odcinek Zielonej Konewki. Poczujemy w nim zbliżającą się wiosnę i zabierzemy się za porządki w ogrodzie. Przed nami spore wyzwanie – pielęgnacja polskiego przysmaku, czyli amerykańskiej borówki. Przygotujemy także rozsady warzyw i zakiełkuje nam nie tylko genialna myśl.

Opis programu

Program dla profesjonalistów, początkujących ogrodników i po prostu hobbystów. W każdym odcinku pokazujemy jak dbać o działkę, ogród czy choćby mały balkon. Nowinki i praktyczne porady jak stworzyć zielone, rajskie zakątki zachęcające do zabawy i relaksu.