Dokument TV ASTA - Dokument TV ASTA 27.05.2016

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Żużel na pilskim stadionie gromadzi setki ludzi. Spójrzymy w przeszłość, do czasów kiedy Polonia Piła tryumfowała. Powspominamy najlepsze chwile wraz z ludźmi, którzy pilskiemu żużlowi oddali całe swoje serce.<br>

Opis odcinka

Żużel na pilskim stadionie gromadzi setki ludzi. Spójrzymy w przeszłość, do czasów kiedy Polonia Piła tryumfowała. Powspominamy najlepsze chwile wraz z ludźmi, którzy pilskiemu żużlowi oddali całe swoje serce.

Opis programu

Bohaterami programu są zwykli ludzie, ich troski, tragedie, radości i sukcesy. Autorzy nie omijają tematów trudnych i kontrowersyjnych. Przedstawiają świat z różnego punktu widzenia. Opisują wydarzenia, które miały miejsce, a które są mało znane lub niedoceniane.